Na Právnické fakultě byl levhart, natáčela se tam reklama na šperky

5. 5. 2014 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

V sobotu se na internetu objevila fotka levharta v kleci, která byla pořízena na půdě Právnické fakulty. Podle zjištění UKáčka.cz se v budově natáčela reklama, zřejmě na luxusní klenotnictví.

Levhart na Právnické fakultě

„Budova právnické fakulty je občas ve dnech, kdy neprobíhá výuka, pronajímána k natáčení filmů. V sobotu probíhalo na fakultě právě takové natáčení, jehož součástí byla kočkovitá šelma,“ vysvětlil Jan Wintr z Právnické fakulty.

Podle dostupných informací se nejednalo o natáčení akčních scén, šelma byla celou dobu pod přísným dohledem, a po většinu času ani neopustila klec.

„Výjimkou bylo samotné natáčení, kdy se pomalu pohybovala po centrální dvoraně fakulty z jedné klece do druhé, přičemž byla neustále na vodítku, jištěna několika osobami,“ popisuje Wintr.

Studenti se tak prý nemusí o svou fakultu bát. K žádným nehodám ani škodám na majetku během natáčení nedošlo.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.