Na Rock4Students zahrají kapely z pěti největších pražských univerzit, jako host vystoupí VEES

10. 11. 2014 Autor: Rubrika: Kultura žádné komentáře

Rock4Students již ve čtvrtek rozduní decibely rocku Rock Café na Národní třídě. Hudební festival představí kapely z pěti největších pražských univerzit – UK, ČZU, VŠE, VŠCHT a ČVUT. Kromě kapel se na festivalu představí i univerzitní spolky a organizace.

Teaser Rock4Students, Hudba: VEES – Oh Mamma:

Na letošním ročníku hudebního festivalu Rock4Students zahrají kapely Lola Běží (ČZU), Other Way (VŠE), The Duffs (VŠCHT), Ticho De Pre Cupé (ČVUT) a Skalená Treska (UK). Festival je multižánrový, třeba Skalená treska z Karlovy univerzity kombinuje populární hudbu se ska. Jako speciální host vystoupí na festivalu indie rocková kapela VEES.

Foto: Radim Hulík

Foto: Radim Hulík

Program Rock4Students nabídne kromě koncertů i doprovodnou akci s názvem „Poznej Prahu z vejšky“, kterou připravily jednotlivé spolky a organizace všech pěti univerzit. Každý spolek či organizace představí svou činnost prostřednictvím jedné soutěže.

Pokud návštěvník projde všemi soutěžemi, může vyhrát ceny přímo od organizace 4Students nebo partnerů festivalu.

Hudební festival Rock4Students pořádá již druhým rokem studentská organizace 4Students. Organizace si klade za cíl stmelit pražské akademické obce. Každoročně za tímto účelem pořádají akce pro studenty. Na jaře je to například Sport4students – sportovně hudební festival – na podzim pak mimo jiné festival Rock4Students.

„Rock4Students je akcí, na které chceme představit skvělou studentskou muziku, studentské organizace, prohloubit vztahy mezi univerzitami a spojit všechny studenty nezávisle na tom, co studují.“ vysvětluje organizátor akce Karel Hirsch.

Hudební festival startuje 13. listopadu v 17:30 v Rock Café na Národní třídě. Lístky můžete koupit prostřednictvím GoOut za studentské vstupné 70 Kč nebo na místě. Více informací najdete na stránkách 4Students a na Facebooku.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.