NGO Market – veletrh neziskových organizací

24. 3. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

11. veletrh neziskových organizací NGO Market

KDY: pátek 16. dubna 2010, 10.00–20.00 hodin
KDE: Národní technická knihovna, Technická 6, Praha 6 (stanice metra Dejvická)

Veletrh neziskových organizací NGO Market

Foto: Forum 2000

Přijďte se podívat na NGO Market, jedinečnou jednodenní akci pořádanou Nadací Forum 2000, která od svého vzniku v roce 2000 neustále rozšiřuje svůj rozsah i záběr. Neziskové organizace aktivní ve vzdělávání, dobrovolnictví, oblasti lidských práv, environmentální problematice i jiných oblastech zde prezentují své aktivity široké veřejnosti.

Budete mít příležitost zblízka poznat práci téměř 150 neziskových organizací z ČR i zahraničí a zjistit, čím se zabývají a jaké služby nabízejí. Dozvíte se také, jak můžete aktivně trávit čas a pomoci Vy sami. Součástí veletrhu je bohatý doprovodný program přednášek a workshopů. Ty nabídnou aktuální témata ze světa „neziskovek“, odborné přednášky, diskuse se známými osobnostmi v čele s patronkou NGO Marketu 2010 Helenou Houdovou, ukázku výcviku asistenčních psů a mnoho dalšího. Po celý den je také k dispozici dětský koutek pro nejmenší.

Vstup na veletrh i všechny doprovodné akce je zdarma.

INFO: www.forum2000.cz/ngomarket
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.