Noc fakulty na Právech: přednášky, workshopy a debata s prezidentskými kandidáty!

5. 11. 2017 Autor: Rubrika: Kultura žádné komentáře

Odjakživa jste si chtěli projít Právnickou s průvodcem večer po výuce nebo vás zajímalo, jak vypadá Rada bezpečnosti OSN? Pak máme akci přímo pro vás.

Ve středu 8. listopadu se dveře Právnické fakulty UK nezavřou s poslední přednáškou, naopak, nabídnou vám bohatý program dlouho do noci. Navíc nejde o akci určenou jen pro studenty, takže můžete vyrazit se svými drahými polovičkami, rodiči, prarodiči a dalšími zájemci! A na co se můžete těšit?  

Bezpochyby mezi největší lákadla akce patří debata s prezidentskými kandidáty, která proběhne odpoledne od pěti hodin. Mezi pozvanými jsou Jiří Drahoš, Michal Horáček, Marek Hilšer, Jiří Hynek, Pavel Fischer a Petr Hannig. Podle organizátorů je cílem této akce, aby si mohli účastníci udělat svůj vlastní názor neovlivněný médii a sociálními sétěmi, založený jen na vlastní zkušenosti.

Zde se o debatě dozvíte více.

Kromě debaty se můžete těšit třeba na diskuzi ohledně odměn studentů v advokátních kancelářích, workshop ohledně role právníků v M&A transakcích a vystoupení smíšeného pěveckého sboru PedF.

Od 22.00 také zasedne Rada bezpečnosti OSN, kde si studenti v rámci Pražského studentského summitu budou moci zasimulovat, jak taková událost probíhá. Jednat se bude na téma válka v Sýrii.

Více informací o summitu najdete zde.

Ani přednáškami se nebude šetřit – můžete zajít například na Robotí právo od 22.00 v místnosti č. 103, Veselé historky s torturou od jedenácti v místnosti 101 nebo na Zakázané techniky meditace a kdy jich využít v místnosti 38. I tato přednáška začíná ve 23.00.

Více se dozvíte na FB události Noci fakulty.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.