Nová knihovna FF nespí ani v létě. Chystá infoseminář a vyhlašuje fotosoutěž

22. 7. 2010 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Nedávno otevřené Centrum studijních a informačních služeb Filozofické fakulty, častěji nazývané jako centrální knihovna, připravilo na úterý 27. července krátký informační seminář.

Centrální knihovna FF UK - slavnostní otevření 1.2.2010

První návštěvníci si prohlédli novou knihovnu FF letos v únoru.

Foto: Mirek Kašpar (UKáčko.cz)

Na něm se mohou zájemci dozvědět užitečné informace o knihovně a seznámit se s možnostmi jejího využívání. Akce se koná od 13 hodin v Týmové studovně, úvodní prezentace potrvá asi 15 minut.

Zároveň knihovna také vyhlásila fotografickou soutěž o ceny s názvem „Léto s vypůjčenou knížkou“. Čtenáři mohou zasílat momentky, které zachycují publikaci vypůjčenou z knihovny FF během letních prázdnin. Soutěžní fotky mohou zasílat až do 1. října na e-mail cesis[zavináč]ff.cuni.cz.

Knihovna v hlavní budově na náměstí Jana Palacha je otevřena i přes léto. Během července a srpna ve všední dny od 9 do 17 hodin, v září až do 20 hodin.

Centrum studijních a informačních služeb (CeSIS), častěji nazývaná centrální knihovna, je v provozu od letošního dubna, v únoru proběhlo její slavnostní otevření (Reportáž a fotogalerii z otevření najdete zde: Filozofická fakulta otevřela Centrální knihovnu, pojme až 300.000 knih).

Soutěž


Foto: CeSIS FF UKNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.