Okultění 2011: Studentské umění ovládne nádvoří Karolina

29. 4. 2011 Autor: Rubrika: Kultura žádné komentáře

Osmý ročník festivalu Okultění, který pořádají studenti kulturologie z FF, nabídne odpoledne plné koncertů i uměleckých workshopů. Dojde také na vyhlášení výsledků fotografické soutěže o představě světa roku 2061.

Představa budoucnosti v podání Martina Vlčka.

Foto: Martin Vlček / Culto

Do hlasování o nejzajímavější fotku se kromě odborné poroty mohli zapojit i všichni ostatní a to na webu sdružení Culto, které soutěž i celé Okultění pořádá.

„Každý rok se zvyšuje úroveň akce a vždy přiláká o něco více diváků. Pomalu rosteme a stáváme se součástí pražského studentského i veřejného života. Věříme, že letošní ročník přiláká ještě více lidí a poodhalí zase nějaký ten vznikající talent,“ uvedl Tomáš Gavlas, předseda sdružení Culto.

Takže kdy a kde? V pátek 29. dubna od 14 do 19 hodin v Celetné 20, na dvoře Karolina a přilehlém klubu K4. Na vyhlášení soutěže a afterparty se poté návštěvníci přesunou do Le Court, Haštalská 1.

Program:

Celetná 20
14:00 zahájení
14:10 – vystoupení kapely Nenaděláš nic
15:00 – prezentace králů Majálesu
15:45 – vystoupení kapely Vagyny dy Praga
16:25 – vystoupení skupiny Rudolfiiinum
17:05 – vystoupení skupiny ZBUBAKY
18:05 – vystoupení skupiny Notes From Prague
18:45 – ukončení akce a vyhlášení vítězů soutěže kapel
po celou dobu budou probíhat různé umělecké workshopy!

Le Court – Haštalská 1
20:00 – vyhlášení fotografické soutěže
20:15 – Improliga
volná zábava s DJem NohouNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.