Ples FSV letos v rytmu jazzu a punk-rocku

21. 3. 2012 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Plesová sezóna na UK vrcholí. Jednu z posledních možností taneční zábavy nabízí ples FSV, který se uskuteční již tento čtvrtek v Národním domě na Smíchově. Organizátoři pojali letošní ročník netradičně a vedle hlavní jazzové kapely si účastníci budou moci poslechnout také disco a punk-rock.

„Pokud by návštěvníci plesu chtěli být styloví, pak mohou inspiraci pro své outfity hledat v módě 20. let minulého století, kdy se dámy ve společnosti neobešly bez šatů s třásněmi a čelenkou s pérem a pánové si potrpěli na fraky a klobouky,“ popsala Markéta Hrabánková, jedna z organizátorek plesu.

V hlavním tanečním sále zahraje sedmnáctičlenný orchestr Golden Big Band Praha. Zábava ve druhém sále proběhne za doprovodu kapel The Limes, Twisted Rod a Prague Conspiracy. Součástí programu bude i tombolo a půlnoční překvapení. Od půl jedné bude pokračovat afterparty v klubu Futurum.

Následovat bude 14. reprezentační ples Pedagogické fakulty UK, který proběhne 27. března. Tématem letošního ročníku budoucích učitelů se stala „škola“. Tematický oděv však organizátoři nevyžadují.

Plesovou sezónu na UK definitivně zakončí ples Filozofické fakulty 12. dubna v Národním domě na Vinohradech.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.