Ples KTF 2011

1. 2. 2011 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

6. reprezentační ples Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy

kdy: 4. března 2011, od 19.30 hodin
kde: Kongresový sál Masarykovy koleje ČVUT v Praze

Program

6. setkání studentů a přátel Katolické teologické fakulty UK v Praze je nejen reprezentační, ale i záměrně neobvyklou událostí. Divadelní program v letošním roce věnujeme významnému výročí nástupu Lucemburků na český trůn a podíváme se, jak mohly vypadat tance a slavnosti na pražském dvoře Jana Lucemburského a Elišky Přemyslovny v době jejich korunovace roku 1311. Hosté plesu mohou přijít ve středověkých kostýmech podle módy 14. století. Na programu spolupracuje několik tvůrčích skupin a umělců, například Blanka Buchtová – seniorská mistryně ČR ve stepu.

Taneční orchestr NERATOVICKÝ BIGBAND pod vedením Petra Svobody vám nabídne bohatý repertoár standardních a latinskoamerických tanců i nejznámější swingové a jazzové melodie. Nebude chybět ani oblíbený valčík nebo polka. Slavnostní večer zahájí ACANT – pěvecký sbor studentů KTF UK v 19.30 hodin.

6. reprezentační ples bude také příležitostí k uvítání studentů prvních ročníků KTF UK.
Program plesu má být poněkud neobvyklý a jako vždy hosty překvapí něčím novým. Divadelní část programu vyplní přestávky mezi tanečními bloky. Po Neratovickém Bigbandu (kolem 01.00 hodin) bude taneční zábava pokračovat na hity 60. až 80. let. Předpokládané ukončení akce je ve 03.00 hodin.Klíčová slova


Hodnocení


Související články


Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.