Pošlete svou oblíbenou skupinu do finále soutěže Klání kapel, zatím vede Nouzovej východ

5. 4. 2013 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Soutěž studentských hudebních skupin Klání kapel jde do finále. Až do 8. dubna můžete hlasovat, které kapely postoupí do finálového večera. Ten se uskuteční v klubu Futurum. Vítězná kapela získá možnost nahrát svůj song ve studiu a natočit vlastní videoklip.

Klání kapel

Hlasovat můžete on-line na stránkách www.kláníkapel.cz do 8. dubna. Není třeba se registrovat, váš hlas se potvrzuje e-mailem. Soutěží kapely různých žánrů z UK a ČVUT a do finálového večera postoupí dvě skupiny z každé školy s nejvyšším počtem hlasů.

V průběžném hlasování zatím vede Nouzovej východ, následovaný Farside, Sounday, The Quoters a Lolitou. Hlasovat můžete každý den, další hlas se e-mailem již nepotvrzuje, takže ještě nic není ztraceno. Svou oblíbenou kapelu stále můžete poslat do finále.

Finálový večer proběhne v klubu Futurum 14. dubna, kde bude mít každá z kapel k dispozici 30 až 40 minut, během kterých představí svůj um. Vítězná kapela si zahraje před velkým publikem na Majálesu, v pořadí druhá kapela si pak zahraje na SHOW a třetí na akci Mezi Bloky. První dvě vítězné kapely budou mít také příležitost nahrát si klip a písničky.Klíčová slova


Hodnocení


Související články


Sdílej článek


Komentování tohoto článku momentálně není z technických důvodů možné.