Pozvánka: DOX na univerzitě aneb Vytvářej své město

8. 6. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Jaká je vize rozvoje Prahy podle vysokoškoláků a jaké problémy města považují za nejzávažnější? Na to bude hledat odpověď série veřejných diskusí Vytvářej své město, která se příští týden uskuteční na čtyřech fakultách UK.

„Vysokoškolští studenti by se měli aktivně zapojit do debat o příštím směřování Prahy. Jsou její budoucností, a proto nesmí chybět při jejím utváření,“ říkají pořadatelé z Centra současného umění DOX.

Studenti budou moci svůj názor na politický, ekonomický, kulturní, ekologický i občanský stav Prahy vyjádřit na jedné z pěti veřejných univerzitních diskuzí „DOX na univerzitě aneb Vytvářej své město.“

Ty proběhnou od 13. do 17. června postupně na Filozofické fakultě, Fakultě humanitních studií, Fakultě sociálních věd a Právnické fakultě UK vždy od 16 do 19 hodin.


DOX na univerzitě aneb Vytvářej své město

  • Filozofická fakulta (hlavní budova, místnost 301) – 13. 6.
  • Fakulta humanitních studií (Jinonice, místnost 1036) – 14. 6.
  • Fakulta sociálních věd (Hollar, aula č. 215) – 15. 6.
  • Právnická fakulta – 16. 6.
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.