Právnická fakulta má nový časopis Paragraf

16. 2. 2015 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Časopis Paragraf bude svým čtenářům pravidelně poskytovat informace o akcích, fakultě a lidech na ní. V březnovém čísle najdete například rozhovor s děkanem Janem Kuklíkem, informace o rozpočtu fakulty, a dočtete se i o páternosteru.

Paragraf

„Vedle objektivní kritiky a zpravodajství se lze těšit také na obsah, který je řekněme méně vážný. Rozmanitost obsahu tak bude stejná, jako rozmanitost členů obce Právnické fakulty UK, která není malá – navzdory jednooborovému studiu,“ představuje časopis šéfredaktor Michal Kuk. Do časopisu budou přispívat jak studenti, tak i pedagogové Právnické fakulty.

Cílem Paragrafu je především posílit vztah mezi fakultou a jejími studenty pomocí vzájemného zprostředkování informací o problémech, úspěších, zajímavostech a všem co za informaci stojí. „Věříme, že pro vás čtení časopisu bude stejně zajímavé, jako pro nás jeho tvorba,“ dodává šéfredaktor.

První číslo vyjde na půdě Právnické fakulty 3. března. O jeho prodej se postarají především studentské spolky, které působí na fakultě. Výjimečně bude také umístěn prodejní stánek v srdci fakulty, tedy bazénu.

„Cena je stanovena na příjemných 20 Kč, což odpovídá zhruba třem hodinám práce advokátního koncipienta,“ říká Kuk. Paragraf bude vycházet vždy šestkrát během akademického roku: v březnu, dubnu, květnu, říjnu, listopadu a prosinci. Vybrané a neodkladné texty lze nalézt též na stránkách Paragrafu. Další informace najdete na Facebooku a TwitteruNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.