Pražský Majáles přináší revoluční novinky a pozadu nezůstává ani studentská zóna UK

29. 4. 2014 Autor: Rubrika: Studentský život 1 komentář

Majálesovský měsíc je téměř minulostí a zítra vypukne hlavní den oslav. Co všechno se událo a na co se můžete těšit?

logo

Majáles totiž není jen hudební festival, jak tvrdí zlí jazykové, ale především spousta studentských akcí, které se konaly v průběhu celého dubna od volby kandidátů na krále přes stavbu májky, Majáles contest kapel v Rock Cafe, královskou diskuzi v NTK, královský poker či nedávnou cyklojízdu.

O všech těchto akcích bylo již napsáno dost, proto se vrhneme na novinky, které si pro Vás nachystali studenti v zóně naší univerzity! Zóna UK letos zabírá plochu 30×30 metrů ve studentském městě a mezi mnoha spolky, které se zde prezentují, najdete i náš stánek UK media! Jak uvádějí sami koordinátoři zóny: „Kromě spolků se zde budou odehrávat pole dance workshopy, exhibice na skateboardech a BMX kolech v minirampě, live grafitti show. Dále zde bude k vyzkoušení slackline, segwaye či minitanky zcela zdarma! Unavuje Vás tento výčet, tak vězte, že i na unavené jedince je zde myšleno chill outem od La Locy, kde se prostřídá několik DJs, jejichž jména jsou stále utajená! Každý návštěvník může absolvovat Královskou cestu, která spočívá ve splnění jednoduchých úkolů u jednotlivých studentských spolků, a za to dostane zápočet do „indexu“, který si vyzvedne v UK pointu. Za splnění všech úkolů tak může dostat hodně zajímavé ceny v podobě voucherů. Mimo jiné se stal letošním univerzitním patronem matematik Karel Janeček.“

Nemáte stále vstupenku, respektive pásek na letošní Pražský Majáles? Tak využijte do dnešní půlnoci předprodejů v síti kolejí Univerzity Karlovy a v době obědů můžete využít menzu Albertov, Sport a Právnická.

Nezapomeňte, že Majáles začíná zítra (30.4.) již 11 hodin na rohu ulic Jungmannova a Vodičkova kácením májky a průvodem centrem města společně s Váchou I. a jeho pravou rukou Buchtou (pozn. redaktora: miss za UK Michaela Buchtová). Oba jistě budou rádi za vaši účast v průvodů v červených barvách, ale i za vaše hlasy v jejich boji o vítězství!

Více info naleznete na: www.praha.majales.cz a www.facebook.com/uknamajales1 komentář »

  • Mainer :

    Lol, debilní komerční článek s chybama. Karel Janeček ze sebe dělá moralistu a přitom se propůjčí takovýhle sracce..

    reagovat

Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.