Přednáška: Příprava na přijímací pohovor

12. 4. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

kde: úterý 20. dubna 2010, 10-12 hod.
kde: UK, Celetná 20, Praha 1 – Zelená posluchárna č. 141

lektor: PhDr. Miloš Brunclík, PhD., Ústav jazykové a odborné přípravy UK
popis: Přednáška určená absolventům UK se zaměřuje na hlavní zásady přípravy na přijímací pohovor do zaměstnání. Jádrem přednášky je představení některých užitečných rad a principů při zpracování životopisu (CV) a také průvodního (motivačního) dopisu, které se staly standardními dokumenty vyžadovanými od uchazeče o zaměstnání. Důraz bude kladen na konkrétní příklady správně i špatně zpracovaných CV a motivačních dopisů. Část přednášky bude věnována i zpracování těchto dokumentů v angličtině. Součástí přednášky jsou také užitečné rady týkající se průběhu přijímacího pohovoru, včetně často kladených dotazů apod.

registrace: IPC UK
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.