Přednášky, co tě nenechají spát. Hollar se na jednu noc otevře studentům IKSŽ

14. 4. 2016 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Jak vypadá Hollar v noci? Už 15. dubna to zjistí studenti a pedagogové Institutu komunikačních studií a žurnalistiky (IKSŽ). Čekají je přednášky, workshopy, jídlo i hudba.

Plakát k akci Noc na Hollaru. V noci z pátku na sobotu se uskuteční již druhý ročník akce s názvem Noc na Hollaru, letos s podtitulem Přednášky, co tě nenechají spát. Řešit se bude umělá inteligence, komunikace a drogy, nebo to jak se politici prezentují na sociálních sítí. Kromě pedagogů FSV a studentských spolků dorazí na Hollar i spoluzakladatel Žít Brno Radim Kašpárek, který se s návštěvníky podělí o publicistické know-how. „Po jeho přednášce už deadline kreativního semináře určitě stihnete,“ slibuje Unie studentů IKSŽ.

Noc na Hollaru nabídne také několik workshopů šitých na míru studentům IKSŽ. Na vlastní kůži si budou moci vyzkoušet rozhlas či vizuální tvůrčí dílnu. Na dvoře budovy pak bude celkovou atmosféru dotvářet hudba, kterou zajistí dýdžejové Hollar Residentz. Otevřená zůstane přes noc i kavárna Hollar.

Pro přednášky a další aktivity budou vymezeny místnosti 11, 12, 13, 14. Pro ospalce bude připravena místnost 20. Detailní program najdete na Facebooku. Událost je určena pouze studentům a pedagogům IKSŽ.

Anja VeremNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.