Přehled plesů – UK láká všechny na parket!

5. 1. 2017 Autor: Rubrika: Univerzita žádné komentáře

Plesová sezóna se blíží. A Univerzita Karlova ji má opravdu našlapanou. Jste připraveni? Pro jistotu si přečtěte náš přehled, abyste si mohli být jistí, že žádný ze slavnostních galavečerů nevynecháte.

129. reprezentační ples mediků 1. lékařské fakulty UK

Koná se v pátek 6. ledna 2017 od 20:00 v Paláci Žofín. Ceny vstupenek se pohybují od 300 do 1 000 Kč. Na čtyřech pódiích se v průběhu večera představí spoustu interpretů.

Ve Velkém sále uvidíte předtančení standardních tanců TŠ Plamínek, Radku Fišarovou, Romana Vojtka, Dixieland přátel 1. LF UK, HPB a Orchestr Josefa Hlavsy. K tanci bude hrát Orchestr Karla Vlacha. V Malém sále se představí hudební soubor The Appels, legendární skupina Yo Yo Band a proběhne diskotéka Jiřího Březiny. V Rytířském sále uslyšíte Mini Band Martina Pešla a cimbálovou muziku Studánka Jindry Fritsche. V Zimní zahradě zahrají hudební soubory Shoda náhod a Bezefšeho a hudebník IBY POP.

Dále se můžete těšit na fotokoutek a barmanskou show.
FACEBOOK UDÁLOSTI
WEB 1. LF

Reprezentační ples Univerzity Karlovy

V lednu pátek třináctého rozhodně neponese zlověstný podtext. Reprezentační ples se koná od 20:00 v Paláci Žofín. Hodnota vstupenek činí 300 až 1 000 Kč. Kromě předních tuzemských interpretů a studentských kapel se mohou návštěvníci těšit na tradiční tombolu, do níž svými cenami přispěla Divadla ABC a Rokoko, Museum Kampa, Zomato, BANDI VAMOS, J&T Banka, Marsh, s.r.o. nebo společnost Lorenzo Capo.

Na plese zahrají Hot Wings, DiJazzTiva, The Party Band, Ondřej Brzobohatý, Janek Ledecký či Back Side Big Band. V Rytířském sále vystoupí Saxofonové kvarteto 3+1, Alena Přibylová and her Longhairs a Cimbálovka Muzička.
FACEBOOK UDÁLOSTI
WEB UDÁLOSTI

Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty UK

Studenti a přátelé PřF mají už 18. února 2017 v diáři jistě dávno zakroužkovaný. Od 20:00 se s nimi můžete potkat v pražském Kongresovém centru. Pořadatelé slibují na žádost návštěvníků minulého plesu několik změn. Předně dojde k podstatnému snížení cen lístků, které bude možno tentokrát zakoupit i na vrátnicích či online. Pořadatelé též přislíbili zlepšení diskotéky a zapojení studentských kapel.
FACEBOOK UDÁLOSTI

Právnický ples

Právníci roztační Obecní dům v sobotu 25. února 2017 od 19:00. Po předchozích úspěšných ročnících se organizace opět ujal Spolek českých právníků Všehrd ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Karlovy.

Stejně jako v minulém roce bude mít ples benefiční rozměr – výtěžek bude věnován na rekonstrukci výtahu „páternoster“ v budově PF UK. Prodej lístků bude zahájen 23. ledna 2017.
FACEBOOK UDÁLOSTI

Reprezentační ples 2. lékařské fakulty UK

Taktéž druhá lékařská si strategicky zvolila víkend. V sobotu 25. února 2017 to roztočí v Národním domě na Vinohradech. V průběhu večera dojde na vyhlášení ankety Učitel roku a vystoupení taneční skupiny Prdlý kosti.
WEB 2. LF

Ples UK FTVS

Po sérii sobot tu máme úterý. FTVS to vidí na 28. února 2017 od 19:00 ve Slovanském domě.

Jeden lístek má v předprodeji hodnotu 250 Kč, na místě bude stát 300 Kč. Vstupenky lze zakoupit v copycentru Falon v pondělí až pátek od 7:00 do 18:00. Není možné platit kartou, pouze v hotovosti.
WEB FTVS

Matfyzácký ples

Koná se ve čtvrtek 2. března 2017 od 19:31 v Paláci Žofín. Co se programu týče, víme pouze, že tentokráte půjde o ples prvočíselný, jinak jsou organizátoři velmi tajemní. Ples bude organizován spolkem Matfyzák ve spolupráci s MFF UK.
WEB MATFYZÁKU

Společný reprezentační ples FF UK a PedF UK

V úterý 7. března 2017 rozhodně nesmíte chybět ve slavnostních prostorách Národního domu na Vinohradech. Letos nás ples zanese do atmosféry oscarového večera, kterým nás provede moderátorská dvojice Václav Vidím a Barbora Petrovická.

K tanci pobídne kapela Zatrestband a od půlnoci zabaví návštěvníky skupina Simple Muffin. Nebude chybět ani tombola a nakonec je tradičně připravena i oscarová after party.

WEB UDÁLOSTI
FACEBOOK UDÁLOSTI

Reprezentační ples 3. lékařské fakulty UK

Devatenáctý ročník se koná v pátek 10. března 2017 v Národním domě na Vinohradech.

V průběhu plesu se bude konat tzv. anketa Syllabova křída, v níž se rozhodne o nejoblíbenějším pedagogovi fakulty, a samozřejmě nebude chybět ani bohatá tombola.
WEB 3. LF
FACEBOOK UDÁLOSTI

Jan HvězdaNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.