Připravte si masky, láká spolek Charlie na queer party V!ZIBLE

15. 2. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

K zakončení semestru a vydání prvního queer sborníku V!Z připravilo sdružení Charlie velkolepou V!ZIBLE party. Uskuteční se v sobotu 19. února v klubu Friends. Nebude chybět ani facepainting, ani soutěže o atraktivní ceny.

Událost dává obrovský prostor k sebeprezentaci, říkají organizátoři V!ZIBLE party.

Foto: Charlie

Od 21 hodin se rozpoutá v klubu Friends k příležitosti vydání sborníku V!Z i zakončení zkouškového období a počátku nového semestru queer party Univerzity Karlovy – V!ZIBLE party ve znamení viditelnosti, ve stylu glam, masky, make-up. „Tato jedinečná událost dává obrovský prostor k sebeprezentaci, k realizaci skrytých myšlenek, dovoluje projevit se v plné kráse,“ říkají pořadatelé ze sdružení Charlie.

V průběhu večera viceprezident Charlie Ladislav Zikmund-Lender slavnostně pokřtí sborník V!Z – texty o (queer) kultuře, reprezentaci, vizualitě. „Sborník odborných textů představuje především kulturní pohled na queer tématiku, nejrůznější vědní obory od filmových studií přes vizuální studia po dějiny umění optikou gay a lesbických přístupů. Jakým způsobem jsou nebo byly queer osoby zobrazovány v televizi, filmu, literatuře a výtvarném umění. Sborník obsahuje především recenzované texty, které jsou opatřeny anglickými anotacemi, klíčovými slovy a medailonky autorů,“ vysvětluje Ladislav Zikmund-Lender.

Na party bude možno si tento sborník za 50 Kč zakoupit. Prvních 30 návštěvníků v „masce“ obdrží welcome drink zcela zdarma. Večerem „pro všechny smysly“ provede Daniel Kupšovský, známý například z realizace magazínu Q v České televizi nebo díky dobročinnému projektu Art for life, který si vysloužil cenu Poklona Colourplanet.

Do Friends mimořádně zavítá i profesionál v malování na obličej. Kreativita a tvůrčí fantazie zkušeného „face-paintera“ bude zajímavým zpestřením večera. Součastí programu bude rovněž soutěž v maskách o hodnotné dárky od Gaystore.cz pro ženy i muže. O magickou atmosféru na tanečním parketu se od začátku až do konce postará DJ Diva NOXX.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.