Projekce dokumentu INVISIBLE CHILDREN: ROUGH CUT

15. 2. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Invisible Children

Foto: Invisible Children

KDY: 4. března 2010 od 19:00
KDE: klub K4, Celetná 20

POPIS: Mezinárodní nezisková organizace INVISIBLE CHILDREN ve spolupráci s Filmovým klubem FHS UK Vás zve dne 4. března 2010 od 19:00 do studentského klubu K4 (Celetná 20) na projekci dokumentárního filmu:

INVISIBLE CHILDREN: ROUGH CUT
(USA, 2003, 53 min., anglicky, české titulky)

ANOTACE: Tento film natočili Jason Russell, Laren Poole a Bobby Bailey a zachycuje události na severu Ugandy – Gulu a okolí. Tito tři muži posléze založili v Americe neziskovou organizaci INVISIBLE CHILDREN, která se zabývá kritickou situací v severní Ugandě a okolí, především nízkou životní úrovní a problematikou dětských vojáků. Zhruba před rokem Invisible Children začalo fungovat i v České republice a vy máte možnost dovědět se nejen o konfliktu v Ugandě, ale také o případné možnosti připojení se k jeho řešení.

Bližší informace o organizaci Invisible Children: www.invisiblechildren.czKlíčová slova


Hodnocení


Související články


Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.