První Miss UK se stala Lenka Volfová z PedF, gratuloval jí i Leoš Mareš

2. 12. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život 7 komentáře/ů

Nejprve ji omylem vyhlásili Miss sympatie, nakonec si však odnesla cenu nejvyšší. Hlavní host finálového večera Andrea Verešová sice nedorazila, místo ní však vítězce Lence Volfové gratulovali Leoš Mareš s Liborem Boučkem.

Vítězkou Miss UK se stala Lenka Volfová z Pedagogické fakulty

Finálového večera se zúčastnil i neúspěšný kandidát na Miss Přemysl Adamec. „Do dneška nechápu, proč mě porota nevybrala do finále. Myslím si, že bych tu měl být, jsem jeden z nich,“ postěžoval si na pódiu žurnalista Přemek a rychle se opravil na „jedna z nich.“

Dívky se divákům a porotě během večera předvedly ve čtyřech soutěžních disciplínách. Nejprve se promenádovaly v šatech, následovaly jejich minutové projevy, speciální disciplína a promenáda v plavkách.

Při speciální disciplíně musely finalistky předvést, že dokážou držet spolu a vždy ve dvojicích splnit zapeklitý úkol. Budoucí paní učitelka a první Miss UK Lenka Volfová předváděla bez pomoci slov hopsakouli. Další dvě slečny pak například musely jedna druhé obléct pánské trenky v boxerských rukavicích.

Veškeré výhry si mezi sebou rozdělily Lenka Volfová z Pedagogické fakulty, která se kromě Miss UK stala také Miss internet, a Markéta Kořínková z Fakulty sociálních věd, která si odnesla korunku Miss sympatie a také kontrakt na spolupráci s modelingovou agenturou Czechoslovak Models.

Obě dívky uspěly i v anketě vyhlášené portálem UKáčko.cz, hlavním mediálním partnerem soutěže o nejkrásnější dívku univerzity. Z 600 respondentů dalo Markétě hlas 34 procent, Lenka skončila za ní se 14 procenty.

Rozhovor s Miss UK Lenkou Volfovou

Pomohla ti někdy krása u zkoušek ve škole?
Ne, nikdy. My máme většinou učitelky, takže ne.

Jaký to byl pocit, když tě omylem vyhlásili Miss sympatie?
Byl to strašně zajímavý pocit, ale Markétě jsem to přála, takže jsem jí korunku ráda předala.

Jaká disciplína tě dneska bavila nejvíc?
Asi ta volná, protože jsme o ní předem nic nevěděly, bylo to překvapení. Bylo to zvláštní, ale asi jsem předváděla hopík naposledy. Myslím, že jsem si to užila nejvíc.

Jak sis užila dnešní den?
Je pravda, že jsme měly práci už od rána. Bylo to opravdu dlouhé. Kolem páté hodiny už na nás na všechny padla únava a nejradši bychom šly domu. Tak jsme se posilnily a daly jsme to.

Jak oslavíš výhru?
Budu slavit až do rána.

Fotogalerie

Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.