Rektorský sportovní den

9. 5. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

sportdenKdy: 13. května 2009
Kde: sportovní centrum UK Hostivař, FTVS Vokovice, sportovní areál MFF Albertov, areál Milíčovského lesa, loděnice Regata

Tradiční sportovní den pod záštitou rektora UK letos proběhne ve středu 13.5.2009. Studenti se mohou zúčastnit kolektivních her, cvičení s hudbou, cyklistické vyjížďky, kanoistického sjezdu i oreintačního běhu nebo víceboje.

Organizátoři akce myslí i na studenty se zdravotním postižením, pro které je připraven program v podolské loděnici Regata.

Většina sportovních soutěží se bude konat ve Sportovním centru UK v Hostivaři, atletické soutěže na FTVS ve Vokovicích, volejbal ve sportovním areálu MFF na Albertově a závody v orientačním běhu v areálu Milíčovského lesa.

V minulých letech se návštěvnost pohybovala kolem 1600 studentů a pořadatelé doufají, že i letos bude zájem velký. Předpověď na středu hlásí polojasno a příjemných 20°C, navíc je celý den zrušena výuka na UK.

Informace hledejte na: http://rektorskyden.cuni.czNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.