Seminář: Bezpečnostní dialog 10/20

14. 2. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Seminář: Bezpečnostní dialog 10/20

KDY: 24.2.2010 18:00-20:00
KDE: Metropolitní universita Praha, Prokopova 16/100, Praha 3

POPIS: Metropolitní universita Praha Vás zve na již čtvrtou přednášku s následnou otevřenou diskuzí v rámci cyklu Bezpečnostní dialog 10/20: 10 let v NATO, 20 let transformace ozbrojených sil České republiky. Tématem přednášky bude problematika Expediční funkce Armády České republiky.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ: doc. Mgr. O. BUREŠ, Ph.D., M.A. (Vedoucí Centra pro bezpečnostní studia MUP)

DISKUTUJÍCÍ: plk. gšt. Ing. J. ZŮNA, MSc (velitel Velitelství výcviku – Vojenská akademie ve Vyškově)

Cyklus Bezpečnostní dialog 10/20 pořádá Centrum bezpečnostních studií Metropolitní univerzity Praha a Středisko bezpečnostní politiky CESES Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze.

Účelem cyklu je zpřístupnit teorii používanou při plánování a řízení transformace ozbrojených sil a výsledky této praxe v ČR dosažené po 20 letech transformace ozbrojených sil, která zintenzivnila po vstupu ČR do NATO. Pozornost je soustředěna zejména na období let 2002 až 2009, období výstavby profesionální AČR, nasazení českých vojáků v GWOT a hodnocení výsledků ve transformace ozbrojených sil v oblasti lidských a finančních zdrojů. Hlavním cílem je otevřít debatu o podobě transformace a soudobého působení ozbrojených sil České republiky.

INFO: www.c4ss.cz
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.