Seminář IPC UK: Studium ve Francii

15. 3. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

KDY: 12. dubna 2010, 14-16 hod.
KDE: FF UK, Zelená posluchárna, Celetná 20, Praha 1

POPIS: Hostem semináře bude zástupce Campus France a také studenti Univerzity Karlovy, kteří v minulých letech absolvovali studijní pobyt ve Francii – studenti si připraví ppt prezentace s fotografiemi a přiblíží nám tak prostředí univerzity, na které měli možnost studovat, upozorní na odlišnosti studia v zahraničí a zpřítomní nám tak na chvíli svět, jehož byli po nějakou dobu součástí.

Po vystoupení hostů bude následovat diskuse na témata, která budou přítomné zajímat. Zváni jsou všichni studenti UK, kteří se chystají strávit část svého studia ve Francii, ale i ti kteří ještě nevědí a nechají se inspirovat zážitky a entusiasmem těch odvážnějších.

POŘÁDÁ: Informačně-poradenské centrum UK
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.