Showman Martin Palán opět na scéně: uvede první univerzitní talkshow

21. 11. 2009 Autor: Rubrika: Studentský život 4 komentáře/ů

Martin Palán, bavič, zpěvák, moderátor, herec, showman a také král Majálesu uvede v sobotu 28. listopadu v klubu K4 svou talkshow. Jako hosty pozval ekonoma Tomáše Sedláčka, děkana 1. LF Tomáše Zimu a muzikanta Dominika Kotyzu.

Martin Palán

Martin Palán se umí bavit a především umí bavit i své okolí. Na snímku zachycen při moderování plesu FSV UK.

Foto: Martin Benda (UK media)

Při vymýšlení formátu show se Martin inspiroval u podobných zahraničních pořadů, podobně jako například známá show Jana Krause „Uvolněte se, prosím!“. Palánova show je však určená hlavně studentům, čemuž napovídá i výběr hostů.

„Bude tam vždy jedna známá osobnost, jeden méně známý host z univerzity a na závěr zpěvák z kapely, která bude mít hned po show svůj koncert,“ říká Martin. Celá talkshow má trvat asi hodinu a půl, po ní bude následovat koncert hosta a vystoupení Martinovy skupiny Řekla NE!

O nedostatek zajímavých témat Palán strach rozhodně nemá. „Na univerzitní půdě se dá mluvit o všem,“ směje se. I pro hosty to podle něj může být zajímavý způsob, jak se představit nebo zviditelnit.

Pořad Talkshow Martina Palána je pilotním pořadem internetového televizního vysílání portálu UKáčko.cz. Měl by se konat pravidelně každou poslední sobotu v měsíci ve studentském klubu K4 v Celetné 20.

Talkshow Martina Palána na Facebooku

Talkshow Martina PalánaNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.