SOUTĚŽ: Blíží se druhý ročník fotbalové bitvy UniCup. Fanoušci mohou vyhrát sluchátka nebo dron

14. 3. 2016 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Druhý ročník fotbalové bitvy univerzit UniCup vypukne už 21. dubna. Než se týmy UK, VŠE, ČVUT a ČZU utkají na hřišti, můžete si zasoutěžit o kvadrokoptéru nebo bluetooth sluchátka.

UniCup2015

V soutěži můžete hlasovat i pro tuhle fotografii.

Foto: Unicup, Svatopluk Sander

Pravidla soutěže jsou následující: Zajděte na facebookovou stránku UniCup a dejte jí lajk. Následně sdílejte soutěžní příspěvek na svém profilu. Pak už stačí vybrat ten nejlepší snímek fotbalistů z loňského UniCupu a dát mu svůj hlas (lajk). Dostanete se tak do slosování o bezdrátová bluetooth sluchátka a elektronickou vychytávku kvadrokoptéru explorer, se kterou můžete fotit i natáčet.

Druhý ročník UniCup se uskuteční 21. dubna na fotbalovém stadionu Viktoria Žižkov Praha. Kromě fotbalových zápasů čeká na fanoušky i bohatý dobrovodný program, jehož součástí bude turnaj v beerpongu a live DJs. Na místě si pak můžete zakoupit občerstvení ve food trucku. Ke každé vstupence navíc dostanete pivo zdarma!

Pilotní ročník fotbalové bitvy ovládla Univerzita Karlova, přestože nejhlasitější kotel měla jednoznačně Česká zemědělská univerzita. Atmosféru prvního UniCupu si připomeňte v následujícím videu od UKáčko.tv.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.