SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky do Studia Alta

10. 10. 2012 Autor: Rubrika: Kultura žádné komentáře

Nemáte ještě plán na sobotní večer či Vám schází peníze na kulturu? UKáčko.cz má pro Vás řešení. Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte dva lístky na sobotní představení Studia ALTA.

Jak soutěžit?

Odpovězte správně na soutěžní otázku: „O kolik gólů vyhrála UK v loňském finále Hokejové bitvy?“ Svou odpověď pošlete na e-mail ukacko@ukmedia.cz, do předmětu zprávy napište „Soutěž“. Vyhrává třetí e-mail se správnou odpovědí.

O co se hraje?

Dvě volné vstupenky na sobotní představení Red Herring belgického umělce Diederika Peeterse, které se odehraje tuto sobotu od 21:00 ve Studiu ALTA. Představení se uskuteční v rámci festivalu 4+4 dny v pohybu.


Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.