SOUTĚŽ: Vyhrajte s portálem UKáčko.cz vstupenky na Ples v Opeře!

27. 1. 2010 Autor: Rubrika: Kultura 3 komentáře/ů

Ples v Opeře je jedna z nejvýraznějších společenských událostí roku. Portál UKáčko.cz přináší svým čtenářům soutěž o deset volných vstupenek na tuto jedinečnou akci v celkové hodnotě 15 000 korun.

Ples v Opeře

Loňský Ples v opeře zahájila Čajkovského polonéza.

ilustrační foto

Ples se uskuteční v sobotu 6. února 2010. Návštěvníkům bude umožněn vstup již od 21 hodin, samotný ples začne o hodinu později baletem Státní opery Praha. Hudební zážitek obstarají střídavě tělesa Prague Philharmonic Orchestra a Big Band Gustava Broma, který letos oslaví sedmdesát let své existence.

Tento soubor prohlásili američtí hudební odborníci za jeden z deseti nejlepších big bandů na světě a za svou historii si s ním zahrály takové hvězdy jako Diana Ross nebo jazzová legenda Dizzy Gillespie. Jako exotické zpestření vystoupí také kubánsko-česká skupina Pragasón, která přinese do operního domu dotek jižních krajů. Důvodů pro živý tanec i zábavu bude tak i letos dostatek.

Vybrané speciality a víno zajistí cateringová služba Zátiší Group. Město Vídeň jako partner plesu rovněž poskytne exkluzivní nabídku mladého rakouského vína.

SOUTĚŽ

Vyhrajte vstupenky na Ples v Opeře! Stačí správně zodpovědět tři otázky:

1) V kterém roce se naposledy konal pražský Ples v Opeře?
2) Jmenujte alespoň jedno hudební uskupení, které vystoupí na letošním Plesu v Opeře.
3) Jak zní celé motto portálu UKáčko.cz?

Své odpovědi posílejte e-mailem na soutez-ukacko[zavináč]ukmedia.cz, uveďte celé jméno, telefon a fakultu UK. Soutěž trvá do 3. února 2010. Vylosovaní výherci budou ihned po skončení soutěže kontaktováni. Obecná pravidla soutěže najdete zde.

Na Plese v Opeře samozřejmě nemohou chybět známé osobnosti, příjemnou společností ale i ozdobou plesu budou tento rok topmodelky Taťána Kuchařová, Andrea Verešová i modelka, herečka a porotkyně České Miss Pavlína Němcová. Chybět nebude ani původem kubánský, ale srdcem už český módní návrhář Osmany Laffita. Jestli návštěvníky překvapí ukázkou některého ze svých nových modelů, však organizátoři zatím nechávají jako tajemství.

Na ples rovněž dorazí režisér Filip Renč, kterého nedlouho po Plesu v Opeře čeká premiéra hvězdného muzikálu Baron Prášil v Divadle Hybernia. Zvláštním hostem pak bude vídeňský primátor Michael Häupl.

Vstupenky se prodávají od 3750 Kč, pro studenty za 1500 Kč. Zakoupit je lze v síti Bohemia Ticket či přímo v kanceláři Plesu v opeře (Štefánikova 13, Praha 5, úterý až čtvrtek 10:00–13:00 hod., telefon: +420 257 212 767).

Více informací o plesu: www.plesvopere.euUKáčko.cz - partner akceKlíčová slova


Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.