Spolek Charlie připravuje další queerevue Ředkvičky, hledá nové autory

16. 9. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Studentské sdružení Charlie chystá na podzim druhé vydání „queerevue“ Ředkvičky. Spoluautorem se stejně jako loni může stát každý, kdo má zájem zveřejnit svou uměleckou či vědeckou tvorbu.

„Hlavní myšlenkou revue je poskytnout prostor pro prezentování literárních a výtvarných děl všem, kteří rádi tvoří, píšou, fotografují nebo malují a nestydí se své příspěvky sdílet s ostatními,“ uvádí viceprezident sdružení Petr Pávek.

Charlie se tímto projektem snaží nabourat stereotypní představy, týkající se lidí s minoritní sexuální orientací. První číslo queerevue s názvem „Ředkvičky – jsou růžové a pálí na jazyku“ vyšlo v elektronické podobě letos v květnu. (více v článku Studenti vydali literární gay a lesbickou revue Ředkvičky)

Podzimním vydáním by autoři chtěli oslovit také nové studenty přicházející na Univerzitu Karlovu. Zájemci, kteří chtějí svou tvorbu publikovat v tomto čísle, mají čas na zasílání příspěvků do konce září, stačí jen napsat na e-mail redkvicky(zavináč)charlie.li.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.