Studenti FHS oživili letní školu

12. 5. 2010 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Letní škola Fakulty humanitních studií, které loni hrozil zánik, se i přes dřívější pochybnosti uskuteční i letos. Místem jejího konání se stane Svor u Nového Boru v severních Čechách.

Zbraslavice  - Tarzan park

Loňská letní škola FHS se konala v rekreačním centru u Zbraslavic, které nabízelo i Tarzan park

Ilustrační foto: RZ Zbraslavice

Akce oficiálně nazvaná „Letní škola pro starší a pokročilé studenty“ začne ve čtvrtek 23. září odpoledne a potrvá až do neděle 26. září. Na druhý den pobytu je pro účastníky připraven cyklus dobrovolných přednášek a diskusí s pedagogy FHS, na sobotu organizátoři plánují celodenní výlet.

Kdo dá přednost sportu, může využít hřišť v areálu umožňujícím hrát například volejbal, fotbal, basketbal, softball, ale nechybí ani stůl na pingpong a k dispozici je i horolezecká stěna.

Cena výletu je 800 korun a zahrnuje ubytování v chatkách pro 4 osoby a plnou penzi. Podrobnosti o registraci a způsobu platby jsou zveřejněny a budou postupně doplňovány na stránce sdružení Studenti FHS.

Více o dříve hrozícím zániku letní školy FHS čtěte zde: Letní škola FHS: letos zřejmě naposledy.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.