Studenti nejen z FF rozjedou nový školní rok na Hradě

17. 10. 2010 Autor: Rubrika: Kultura žádné komentáře

Už podruhé oslaví studenti Filozofické fakulty i dalších fakult UK začátek akademického roku velkou party v Martinickém paláci na Pražském hradě. Uskuteční se ve čtvrtek 21. října od 19.30 hodin.

„Minulý rok se na akci sešlo okolo 600 lidí, takže nebyl důvod v akci nepokračovat. Měli jsme spoustu pozitivních ohlasů na celou párty a kdo se minulý rok po Martinickém paláci procházel, cítil, že tu není naposledy,“ říká Tomáš Gavlas, organizátor akce a zakladatel občanského sdružení
Culto. Akce není určena jen studentům Filozofické fakulty nebo UK, vítáni jsou podle organizátorů úplně všichni. Pro prvních padesát návštěvníků je připraven welcome drink.

Párty na Hradě se poprvé konala minulý rok a má ambice stát se kultovní oslavou právě zahájeného akademického roku. „Nápad se zrodil po zjištění, že Filozofická fakulta nemá vlastní studentskou iniciativu, která by přivítala první ročníky a seznámila je s budoucími kolegy a spolužáky,“ vysvětluje Tomáš Gavlas.

Od začátku večera budou hrát DJs, v horní části paláce zahrají Sunflower Bitches, zatímco v dolních prostorách zahrají po představení nové kolekce značky Akari DJs Koobl, Appu a EK SRR. Novinky z prostředí módy vystřídá fireshow a tombola s luxusními cenami. Pro koho není tombola dostatečně vzrušující, mají pro něj pořadatelé připravený Poker Room s turnaji za symbolické startovné. Studentské vstupné na party je 50 korun, pro nestudenty 70. Akci pořádá občanské sdružení CULTO – asociace kulturních otázek.

Party na Hradě na FacebookuNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.