Studenti UK budou mít klub v Celetné. Navrhněte mu jméno!

15. 3. 2009 Autor: Rubrika: Studentský život 3 komentáře/ů

Rektorát se chystá věnovat rozsáhlý sklepní prostor v Karolinu svým studentům. Studentská unie, jež bude za prostor odpovídat, nyní ve spolupráci s naším portálem vyhlašuje soutěž o název podniku. Nejlepší návrh bude odměněn dvěma lístky na Majáles.

Klub v Celetné

Klub, jež prošel po povodni 2002 rozsáhlou rekonstrukcí, se nachází ve složitém gotickém sklepení budovy v Celetné 20. Má asi šest různě velkých místností, krásné nové záchody, historické schodiště, světlíky a taky poněkud záhadné zamčené vstupy do vedlejších staroměstských sklepů.

„Lze si tady představit leccos. Čajovnu, galerii, koncerty, hospůdku i internetovou kavárnu,“ říká bývalá členka Studentské rady FF Zuzana Vašáková, která se na vývoji prostoru podílí. „Už dnes klub funguje jako prozatímní galerie, chystáme např. výstavu o homosexuálním umění,“ dodává Zuzka.

Provozovatele chce SU najít do června

Aktuálně vyhlášená soutěž má na klub především upozornit. Jednak v něm totiž již dnes probíhají výstavy i některé koncerty, ale hlavně se chystá výběrové řízení na plnohodnotného provozovatele. „Na zadání momentálně pracujeme a brzy ho zveřejníme. Provozovatele bychom chtěli znát ještě před letními prázdninami,“ řekla UKáčku.cz Michaela Vráželová, tajemnice Studentské unie UK.

Pravidla soutěže na název klubu

  • uzávěrka je 25. března 2009
  • návrhy posílejte na celetna.klub (AT) seznam.cz
  • v emailu uveďte své jméno a kontaktní údaje
  • hlavní výhra: 2 lístky na Pražský Majáles 2009
  • jeden člověk může podat max. 3 návrhy
  • soutěž je nezávazná, vítězný návrh nemusí být aplikován


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.