Studentská konference „New Wave“ Geografické sekce Přírodovědecké fakulty UK

12. 4. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

kdy: 14. května 2010, 9-18 hod.
kde: PřF UK

Geografické sekce Přírodovědecké fakulty UK, Alumni Albertov a Pražská-středočeská pobočka České geografické společnosti pořádají 14. května 2010 druhý ročník studentské konference „New Wave“.

Cílem konference je poskytnout diskusní platformu studentům bakalářského, magisterského a doktorského studia. Zúčastnit se mohou i ti, kteří ukončili studium v daném kalendářním roce. Konference je prostředkem k navázání užších vztahů jak mezi studenty, tak mezi nastupující generací geografů a absolventy geografie, kteří působí v akademické sféře i mimo ni. Organizátoři vítají příspěky ze všech geografických disciplín.

V rámci konference proběhnou v bloku „Geografie pohledem praxe“ přednášky absolventů studia geografie.

Termín pro zaslání přihlášky: 11. dubna 2010 na mail new.wave@seznam.cz
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.