Studentská party nejen na oslavu narozenin Karla z Karlovky

28. 3. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

KDY: úterý 6. dubna 2010 od 19 hod.
KDE: Klub K4, Celetná 20

POPIS: Studentská unie UK pro vás pořádá party, na které společně oslavíme narozeniny našeho kresleného kolegy Karla z Karlovky, zapijeme už 662. výročí založení Univerzity Karlovy a zvolíme krále nebo královnu pražského Majálesu!

Vyhrajte s námi vstupenky na pražský Majáles – open air festival ve Stromovce, který přivítá kapely jako Kryštof, Horkýže Slíže, Monkey Business nebo třeba Vypsaná fixa. Více na www.facebook.com/studentskaunie.

V průběhu party se vám představí kandidáti na krále či královnu Majálesu, pro které můžete během celého večera hlasovat. Ve 21 hodin vystoupí tanečnice flamenca Lola z taneční školy Rilife. Přijďte si zasoutěžit v připravených soutěžích a vyhrajte vstupenky na Majáles nebo slevové kupony na taneční kurzy. K tomu všemu vám zahraje výborná budějovická kapela Windigo a večerem provede mladá nadějná moderátorská dvojka Mábi a Gaťko.

V závěru večera se představí vámi zvolený kandidát Univerzity Karlovy na post krále či královny pražského Majálesu. Připijeme i na zdraví Karlovo a Univerzity Karlovy, kteří mají narozeniny a výročí hned následujícího dne.

PROGRAM:
19:00 začátek akce
20:30 rozhovor s kandidáty
21:00 taneční vystoupení – tanečnice flamenca Lola
23:00 ukončení hlasování
23:30 vyhlášení výsledků hlasování
23:45 přípitek na zdraví Karlovo i Univerzity Karlovy

Zváni jsou všichni studenti UK. Vstup je zdarma a po předložení ISICu nebo Průkazu studenta UK získáte hlasovací lístek.

Více o letošním pražském Majálesu v článku Majáles se blíží, studenti UK hledají svého královského kandidáta a v průběhu akce také v sekci Majáles 2010.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.