SU chce web. Kdo ho udělá?

18. 8. 2008 Autor: Rubrika: Univerzita žádné komentáře

Studentská unie UK je již registrována a teď hledá svou tvář. Jednak vyhlásila soutěž o vlastní logo a teď hledá autora a provozovatele webu. Obě akce mají uzávěrku 15. září.

Web studentské unie v Sheffieldu

Web studentské unie v anglickém Sheffieldu. Jak budou vypadat stránky SUUK?

Repro: Sheffield Union

Nový web www.suuk.cz, který má sloužit všem spolkům sdružených v unii, má nabízet kalendář chystaných studentských akcí, rezervační systém pro registrované uživatele (např. pro hudební klub), fotoalba, wiki a další služby. Grafická podoba webu bude vycházet z vítězného návrhu unijního logotypu.

Obě zakázky je Studentská unie odhodlána zaplatit: logo ohodnotí 5000 korunami, cena webu vzejde z výběrového řízení. Kromě finanční otázky však budou rozhodující reference dodavatele a jeho ochota s unií spolupracovat. Celé znění výběrového řízení naleznete zde.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.