Tým UK bude obhajovat titul z Hokejové bitvy. Bojovat se bude na ledě i mimo něj

24. 10. 2015 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Další ročník Hokejové bitvy vypukne už v úterý v holešovické Tipsport aréně. Svůj první zápas sehraje obhájce titulu tým Univerzity Karlovy s výběrem VŠE. Kromě zápasů bude na Hokejové bitvě i bohatý doprovodný program.

Buly. Foto: Martin Janikov

Tým Univerzity Karlovy v posledních čtyřech ročnících Hokejové bitvy zvítězil hned třikrát, naposledy loni. Kapitán týmu útočník Petr Hučko věří, že na výhru dosáhne i letos. „Samozřejmě, že myslíme na výhru, jinak bychom to nehráli. Obhájit chtějí všichni z týmu, kteří už to hráli,“ říká.

Kvalitu týmu potvrzuje i fakt, že kromě tří Pohárů primátora z Hokejové bitvy má na kontě i dvě vítězství z Evropské hokejové univerzitní ligy, což je soutěž deseti univerzitních týmu z několika evropských zemí.

Hokejového klání se již tradičně zúčastní čtyři největší pražské univerzity. Nejprve si to rozdá ČZU s ČVUT. UK s VŠE se střetne ve druhém semifinálovém zápase od 19:15. Vítězové obou semifinálových zápasů se pak utkají o vítězství.

„Každý soupeř bude těžký. Hokej je navíc modifikován na dvakrát patnáct minut,“ popisuje Hučko. V takto rychlém tempu proběhnou úvodní semifinálové zápasy. Následovat bude patnáctiminutový rychloboj o třetí místo a finále na tři třetiny po patnácti minutách.

Mimo led bude probíhat souboj fanoušků univerzit. O zábavu v kotlích se budou starat hned čtyři moderátoři. Každý bude mít na starost kotel své univerzity. O přestávkách si fanoušci mohou vychutnat lightshow nebo zahrát bečkocurling. Připraveny budou také Smilebox na focení. Večer v Tipsport aréně završí afterparty, kam dorazí nejen vítězný tým.

Připomeňte si loňský vítězný ročník Hokejové bitvy:

Lístky jsou k dostání na těchto místech:
Právnická fakulta UK – Spolek českých právníků Všehrd (nám. Curieových 7, kancelář č. 29 – přízemí, levé křídlo), FTVS – Krafárna (José Martího 31, 1. patro vedle kongresového sálu), Bistro Golda (Přírodovědecká fakulta – chemická sekce, Hlavova 8, dveře č. 048), 1., 2., 3. lékařská fakulta UK – Spolek mediků českých (Karlovo náměstí, Faustův dům, 2. patro vlevo), Právnická fakulta – UK ELSA Praha (nám. Curieových 7), Kavárna na Hollaru (Smetanovo nábřeží 6) a na promostáncích, které se budou pohybovat na všech fakultách. Lístky v předprodeji pořídíte za 130 Kč, na místě za 180 Kč. Vstup na afterparty je 50 Kč. Další info najdete na stránkách hokejové bitvy a FacebookuNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.