UK media podpoří stavbu školy v Kamerunu benefičním koncertem

8. 4. 2012 Autor: Rubrika: Redakční zápisník žádné komentáře

Studentské sdružení UK media, pod které patří i UKáčko.cz, se rozhodlo spojit příjemné s užitečným a uspořádat benefiční koncert na podporu stavby školy v Kamerunu. Akce se uskuteční již v pondělí 16. dubna v dejvické Klubovně v rytmu kapel Amber Sky, The Royals a The Linings.

Výtěžek z koncertu půjde na podporu stavby školy v Kamerunu

Foto: Kedjom-Keku

„Chceme ukázat, že umíme tvořit nejenom kvalitní média, ale také zorganizovat dobrou party. Stejně jako Přírodovědecká fakulta podporujeme projekt Kedjom-Keku,“ uvedl předseda UK media Tomáš Jungwirth s tím, že všechny vybrané finanční prostředky půjdou na účet tohoto sdružení. Každý účastník benefice přispěje na vstupném 99 Kč.

Kedjom-Keku je občanské sdružení zabývající se rozvojem vzdělání ve stejnojmenné oblasti v Kamerunu. O tomto projektu jsme čtenáře informovali již koncem ledna, právě v době, kdy se jeho zakladatel a student Přírodovědecké fakulty Martin Mikeš chystal na odjezd do Kamerunu.

Benefiční koncert UK media pro Kedjom-Keku odstartuje v 19:30 v Klubovně, v ulici Generála Píky v Praze 6. „Akce se nepochybně protáhne do ranních hodin,“ slibuje Tomáš Jungwirth. Po skončení všech tří koncertů se o hudbu postará DJ Formant. Moderátorem večera bude student FSV UK Jakub Havránek.

Čtěte také:

Student PřF staví školu v Kamerunu, chce zachránit mlžný prales
Nechci z lidí v Africe udělat Evropany, říká student, který staví školu v KamerunuNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.