Už potřetí hledá Univerzita Karlova svou královnu krásy

21. 10. 2013 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Už potřetí se hledá královna krásy Univerzity Karlovy pro nový akademický rok. Osm studentek bude mít možnost si vyzkoušet, jaké to je stát před profesionálními fotografy a kameramany, procházet se po přehlídkovém mole v modelech českých návrhářů a mnoho dalšího. O tom, komu letos připadne titul a korunka Miss UK, rozhodne odborná porota na galavečeru 29. listopadu v klubu Roxy.

Z castingu, který proběhne v pátek 25. října v prostorách pražského hotelu Andel’s na Praze 5, vzejde osm finalistek. Na tyto finalistky čeká měsíc plný zážitků a nových zkušeností. Vyzkouší si mimo jiné spolupráci s módními návrháři, profesionálními fotografy a zasoutěží si o hodnotné ceny.

I pro letošní ročník byla zachována zvláštní kategorie Múza UK, kategorie vytvořená na míru pro Miss Univerzity Karlovy. Vítězkou kategorie Múza UK se stane ta finalistka, která v rámci krátkého článku na zadané téma prokáže největší kreativitu, originalitu a schopnost inspirovat druhé.

Zájemkyně se mohou na casting přihlásit prostřednictvím oficiálních webových stránek www.missuk.cz, případně přímo na e-mail registrace@missuk.cz. Do e-mailu je třeba uvést své jméno, věk, studijní obor, míry a váhu a také přiložit tři fotografie: portrét, foto celé postavy a jednu navíc dle vlastního výběru. Přihlásit se lze nejpozději do 23.10. do 18:00.

Video z loňské Miss UK:

Předprodej vstupenek na finálový večer

Casting na Miss UK – událost na FacebookuKomentování tohoto článku momentálně není z technických důvodů možné.