Veletrh Job Fair Kontakt pomůže studentům práv najít uplatnění v praxi

17. 2. 2015 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Studentský spolek ELSA pořádá již po patnácté veletrh pracovních příležitostí, který nabízí studentům a absolventům se studijním oborem zaměřeným na právo a administrativu získat uplatnění v praxi.

Job Fair Kontakt

Veletrh pracovních příležitostí Job Fair Kontakt umožňuje studentům setkat se s budoucími zaměstnavateli, seznámit se s jejich firemních kulturou buďto formou osobního setkání či pomocí mediálních prezentací. V případě zájmu mohou studenti u jednotlivých společností zanechat své životopisy.

„Job Fair Kontakt je jednou z mála příležitostí, kdy se na jednom místě můžete setkat se zástupci mnoha kvalitních advokátních kanceláří. Nabídka je velmi široká, JFK vám proto usnadní orientaci a pomůže udělat první krok na cestě k vaší právnické budoucnosti. Na akci tradičně panuje uvolněná atmosféra a dobrá nálada,“ popisuje student právnické fakulty Daniel.

Budoucí kolegy zde budou hledat jak české, tak i mezinárodní společností díky nimž mohou studenti vyjet na placenou stáž do zahraničí. Job Fair Kontakt se koná ve dnech 17.-18.3. v Aule Právnické fakulty Univerzity Karlovy, náměstí Curieových. Další info najdete na Facebooku

ELSA je nezávislá, nepolitická a nezisková organizace studentů práv a mladých právníků, jejíž historie se píše od roku 1981. Dnes je ELSA největší nezávislou asociací studentů práv na světě s působností na více než 300 fakultách ve více než 41 zemích napříč Evropou. Sdružuje zhruba 32 tisíc studentů a mladých právníků. V České republice působí ELSA na právnických fakultách v Brně, Olomouci, Plzni a Praze.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.