Veletrh na teologické fakultě představí neziskovky a nabídne kariérové poradenství

7. 12. 2012 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Přemýšlíte, jak rozjet svou kariéru? Nechte si poradit na Veletrhu kariérových příležitostí. Na akci, která proběhne ve středu na Husitské teologické fakultě, se můžete informovat o stážích či možnostech dobrovolnictví.

Na veletrhu se představí neziskové organizace, nebude mezi nimi chybět ani Člověk v tísni, Sdružení Linka bezpečí či Občanské sdružení Lačhe Čhave. O své činnosti bude informovat i Informační a poradenské centrum UK, stejně jako portál UKáčko.cz.

Akce je zaměřena na studenty a absolventy zejména humanitních oborů, kteří mají zájem pracovat pro neziskové organizace nebo v sociálních službách.

Veletrh bude zahájen ve středu 12.12. v 15.30 v areálu fakulty – Pacovská 4, Praha 4. Úvodní řeč pronese děkan Husitské teologické fakulty Jan B. Lášek. Připraven je i doprovodný kulturní program, workshopy a debaty s hosty. Akci zakončí vystoupení jazzové kapely Šugr a DJ Washe.

Veletrhu se zúčastní tyto neziskové organizace:

AFS, AIESEC, Akademické centrum rozvojové spolupráce a humanitární pomoci, Asociace občanských poraden, Asociace Parkinson- Help, Český svaz chovatelů, Člověk v tísni (Humanitární a rozvojová sekce, Jeden svět, Programy sociální integrace), Diakonie českobratrské církve evangelické, Domov na půl cesty MAJÁK, INEX-SDA – program GLEN, Katedra psychosociálních věd a etiky HTF UK, Lačhe Čhave, Letecká společnost dobrodruhů, Linka bezpečí, OMGen, Probační a mediační služba České republiky, Social Impact Award, Tanec pro všechny, UKáčko.cz – portál studentů Univerzity Karlovy, Dobrovolnické centrum Ústřední vojenské nemocnice, Youth timeNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.