VIDEO: Fakulta sociálních věd má vlastní uniformy

16. 11. 2015 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Fakulta sociálních věd připravila pro své studenty kolekci školních uniforem. V nabídce jsou trička, jackets a školní tašky inspirované americkým stylem.

uniformy FSV„Chtěli jsme mít něco, co budou naši studenti nosit rádi a čím se budou hlásit k jménu fakulty,“ popisuje vznik uniforem proděkan pro vnější vztahy Filip Láb.

Na vytvoření návrhů kolekce se podílely designérky z ČVUT Martina Šandová a Agáta Zapotilová. „Nápad to udělat vzešel z PR oddělení fakulty a nějakou společnou diskuzí jsme došli k tomu, jak by to mělo vypadat a že se budeme asi inspirovat americkým stylem,“ vysvětluje Agáta. „Vínová je, jestli se nepletu, barva FSV a šedá s černou se nám k tomu hodily. Chtěly jsme to držet ve dvou, třech odstínech, aby to zůstalo elegantní,“ dodává Martina.

Samotné oblečení vytvořila značka American Apparel. „Je to kultovní značka, která není prodejná v ČR, ale lidi o ní vědí. Mají také hezké střihy a je to určtě kvalitní materiál,“ říká Agáta.

Totožná kolekce se plánuje i v anglickém jazyce, aby si upomínkové předměty mohli užít i výměnní studenti. Do budoucna bude podle Lába kolekce dále doplňovaná o další kousky.

Uniformy a další propagační předměty lze zakoupit na oddělení pro vnější vztahy Fakulty sociálních věd. Pro více informací o cenách a podrobnější rozpis konkrétních produktů klikněte sem.

Text: Michelle HansenNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.