VIDEO: Po škole do školy na pivo. Festival Dvorky znovu ukázal, že na Peďáku to žije

24. 10. 2015 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Letos proběhl na Pedagogické fakultě už druhý ročník multižánrového festivalu Dvorky. Akce, která si klade za cíl zažít „Peďák“ jinak, nabídla koncerty, lasergame i molekulární bar.

Foto: FB Dvorky

V poslední době začínají studenti více zasahovat do dění na fakultách. Výsledkem je mnoho skvělých akcí pořádaných právě studenty. Jednou z nich je již anuální festival Dvorky, jehož organizátory jsou studentské spolky na Pedagogické fakultě.

Kromě vystoupení kapel, dobrého jídla, piva a prezentací spolků letos přibily na program festivalu i různé přednášky. Jedním z největších lákadel festivalu byla lasergame. V místech, kde se běžně učí, si tak účastníci mohli zastřílet lasery.

Všichni si pochvalovali hlavně skvělou atmosféru festivalu, ideální pro pokec nejen s ostatními studenty. „Potkal jsem tu spoustu lidí a bavil jsem se i s vyučujícíma, panovala tady taková uvolněná atmosféra.“ říká návštěvník festivalu.

Reportáž z festivalu Dvorky

Už teď se začíná plánovat další ročník festivalu – na stejném místě v podobný čas – a určitě s minimálně stejně hustě nabitým programem. Sledujte Facebook Dvorků.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.