VIDEO: Pražský akademický kabaret

25. 5. 2012 Autor: Rubrika: Kultura žádné komentáře

Pražský akademický kabaret (PAK) je prostorem setkání práce a tvorby studentů Univerzity Karlovy, Akademie muzických umění a Vysoké školy uměleckoprůmyslové. Ústřední myšlenkou je prezentace studentských projektů širší veřejnosti mimo univerzitní půdu a podnícení debaty o ní.

Večery Pražského akademického kabaretu se konají každou středu v pražském klubu Rock Café. Jejich struktura je rozdělena do dvou bloků: Laboratorium – lektorský úvod před projekcí dlouhometrážního filmu, na který naváže diskuze, Večer krátkých forem – promítání krátkých filmů za přítomnosti tvůrců, moderovaná debata s nimi nebo s pozvanými hosty.

Mimo film se pozornost PAKu zaměřuje i na literaturu, poezii nebo komiks. Každý večer je doprovázen živou hudbou studentů z různých škol a výstavou výtvarných děl či fotografií.
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.