VIDEO+FOTO: Miss UK se připravují na finále. Navštívily Hrad a sjely Václavák

21. 11. 2012 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Focení v botanické zahradě ve spodním prádle vedle tropických rostlin a plnění záludných úkolů. Takový program si pro osm finalistek letošního ročníku Miss UK ještě před samotným finále vymysleli pořadatelé. Jak se s tím dívky vypořádaly a pro kterou byl úkol nejtěžší?

„Bylo nám líto studentů z VŠE, jak musejí pořád sčítat, odčítat a podnikat. Udělali jsme jim radost a poslali jsme za nimi Elizabeth a Karolínu,“ vysvětlili organizátoři akce. Elizabeth Adenubiová, soutěžící s číslem 4, a Karolína Košťálová s číslem 3 se proto v rámci svého soutěžního úkolu musely vydat na VŠE a nabízet tamním studentům svá vřelá objetí.

To Gabriela Fialová (č. 8) s Veronikou Tomanovou (č. 7) si vyzkoušely nebezpečnější zábavu a ke splnění svého úkolu musely dokázat, jak sportovní nadání a soutěživost, tak i značnou míru odvahy. Musely si totiž zazávodit a sjet Václavské náměstí na koloběžkách.

Třetí dvojice dívek, Tereza Jinochová (č. 5) a Kristýna Maulenová (č. 6), zase musela využít kromě svého půvabu i svých diplomatických dovedností. Jejich úkolem bylo dostat Krále Majálesu 2012 Převtělení svatého Václava na Hrad, aby mohl osobně pozvat prezidenta republiky na slavnostní finále Miss UK. Na poslední dvojici dívek, Ingrid Žváčkovou (č. 1) a Barbaru Škodovou (č. 2), jejich úkol ještě čeká.

Focení ve skleníku Fata MorganaKdo by se měl stát novou Miss UK 2012?

  • 3) Karolína Košťálová, 1. LF (29 %)
  • 1) Ingrid Žváčková, FF (22 %)
  • 2) Barbara Škodová, FaF (16 %)
  • 8) Gabriela Fialová, PedF (9 %)
  • 5) Tereza Jinochová, PedF (7 %)
  • 7) Veronika Tomanová, PF (7 %)
  • 4) Elizabeth Adenubiová, 3. LF (5 %)
  • 6) Kristýna Maulenová, FF (5 %)

počet hlasujících: 1 069

Nahrávání ... Nahrávání ...Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.