VŠ liga láká nové sportovce startovným zdarma

4. 10. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Sdružení VŠ liga připravilo pro všechny své registrované členy soutěž, v níž jeden vylosovaný získá startovné na podzimní sezónu v hodnotě 500 Kč a trénink s trenérem squashe zdarma.

„Losovat budu v sobotu 8. října dopoledne,“ popisuje průběh soutěže Jakub Hojer, správce VŠ ligy v Praze. Losovat se bude z členů registrovaných na www.vsliga.cz, do kolonky „Odkud jste se o VŠ LIZE dozvěděl(a)“ zadejte při registraci UKáčko.cz.

Dvojitá výhra pro nezadané

Vítěz říjnové soutěže získá trénink s trenérem squashe

Foto: VŠ liga

Vysokoškolská amatérská liga nabízí sportovní vyžití na turnajích a závodech zaměřených v Praze na squash, badminton, beach volejbal, tenis a bowling. Od loňského roku pořádá sdružení také běh na 5 a 10 km. Kromě sportu se zde účastníci také setkají se spoustou nových tváří.

„Vytvářejí se nám party, které společně jezdí na lyže, na kola, na vodu a tráví tak spolu spoustu času i mimo školu a kurty,“ uvádí Jakub Hojer s tím, že bez VŠ ligy by se tito lidé vůbec nepotkali, protože se většinou jedná o studenty nebo absolventy z různých škol.

„Stejně tak se na našich akcích a v lize dalo dohromady několik párů. Svatbu ani dítě zatím ještě nemáme, ale myslím si, že brzo přijdou,“ dodává Jakub s úsměvem.

Přidat se může každý

Nejlepší hráče VŠ liga na konci roku ocení

Foto: VŠ liga

Rozlosování do soutěží probíhá každý měsíc. Jednou měsíčně se tedy přibírají nově zaregistrovaní hráči.

„Zúčastnit se může v podstatě kdokoliv, kdo mívá volno v dopoledních hodinách, kdy jsou nejlevnější kurty a podle statistik se také odehrává nejvíce zápasů,“ vysvětluje Jakub. To však není zásadou, protože si hráči v rozlosovaných skupinách domlouvají vzájemné zápasy sami.

Ačkoliv se jedná o amatérskou ligu, ti nejlepší získají ocenění. „Na konci roku, to znamená v září 2012, dostanou tři nejlepší kluci i holky poukazy na 5000, 3000 a 2000 Kč na nákup zboží u našich partnerů.“

Sportovci nezapomínají na dobročinnost

Soutěže nejsou rozdělené na mužské a ženské, ale hraje se smíšeně. Každý registrovaný člen musí na začátku sezóny zaplatit startovné, které má nyní šanci jeden šťastlivec vyhrát. Za své startovné hráči obdrží slevy na kurty, trenéry a nákupy u obchodních partnerů. Dále také získávají kontakty na spoluhráče a webový servis v podobě statistik článků a reportáží.

Z každého zaplaceného startovného také putuje 20 Kč na Nadaci Jedličkova ústavu. „Za rok 2010 jsme vybrali 40.420 Kč,“ sděluje pozitivní zprávu Jakub. Ve VŠ lize působí 432 hráčů z Univerzity Karlovy, z toho 146 dívek. Nadcházející sportovní sezóna začíná 10. října.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.