VŠ LIGA – turnaj v badmintonu

4. 1. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

vš ligaKdy: neděle 10.1.2010 od 18:00 do 21:00
Kde: Badmintonová herna Štěrboholy, U školy 430, Praha-Štěrboholy

VŠ LIGA, vysokoškolská amatérská liga, zve všechny příznivce badmintonu tuto neděli na turnaj! Přijďte si odpočitnou od učení, provětrat hlavu a nabrat energii na blížící se zkouškové!

Turnaj je otevřený všem vysokoškolákům, absolventům a fandům badmintonu, členům i nečlenům VŠ LIGY. Hraje se na 14 kurtech ve dvou kategoriích, začátečníci a pokročilí zvlášť. Pro vítěze jsou připravené medaile a věcné ceny od partnerů. Na všechny čeká přátelská atmosféra a drobné občerstvení.

Zároveň zveme všechny, kdo rádi hrají badminton, hledají nové spoluhráče a chtějí se zlepšovat či poměřit síly s ostatními, aby se přihlásili do naší semestrální ligy. Letní ligový semestr začíná 1. února. Přihlašovat se můžete do konce ledna 2010.

Přihlašování a bližší informace na webu VŠ LIGY v sekci Akce.
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.