VŠ LIGA – turnaj v beach volejbale

4. 1. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

vš ligaKdy: sobota 16.1.2010 od 19:00 do 22:00
Kde: Beachclub Strahov

Poslední z turnajů Tour de Beach, které jsou určeny pro smíšené páry.

Přihlašování do turnaje bude probíhat e-mailem na jakub.hojer(zavinac)vsliga.cz V e-mailu musí být uveden název týmu, jména a příjmení obou hráčů, jejich e-maily a telefonní čísla. Kontaktní údaje budou použity výhradně pro vnitřní potřebu VŠ LIGY a nebudou poskytovány třetím osobám.

Přihlašování bude zahájeno 14 dnů před turnajem a ukončeno ve čtvrtek dva dny před turnajem.

Potvrzení účasti proběhne e-mailem, v němž obdržíte platební údaje – číslo účtu, specifický a variabilní symbol. Startovné činí Kč 250,- na hlavu a můžete ho posílat každý za sebe nebo společně za celý pár (500Kč). Pokud se tato testovací série turnajů setká s ohlasem, plánuje VŠ LIGA spuštění celé nové volejbalové ligy.

Podrobnosti na beach.vsliga.cz/praha
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.