Vztah EU a Ruska a jeho proměny po zvolení B. Obamy prezidentem USA

1. 11. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Pozvanka-MalaKdy: středa 4.11. od 18:00
Kde: RB 105, Rajská budova VŠE, nám. W. Churchilla 4, Praha 3

Klub mladých politologů, studentská organizace VŠE, Vás zve na studentskou diskusi a přednášku, jejíž mimořádným hostem bude PhDr. Jana Hybášková, předsedkyně EDS, vedoucí delegace Evropského parlamentu pro vztahy s Izraelem v letech 2004 až 2009 a bývalá velvyslankyně ČR na téma:
Vztah Evropské unie a Ruska a jeho proměny po zvolení Baracka Obamy prezidentem USA.

Jaké jsou možnosti a limity spolupráce EU a Ruska? A jak se promění po schválení Lisabonské smlouvy? Znamená pro nás Rusko příležitost nebo hrozbu? Budeme letos topit plynem nebo štěpkou? A kdo vlastně kormidluje geopolitiku: Náčelník Barosso, Pevná ruka Vladimira Vladimiroviče nebo prohnaný Obama?

www.politologove.cz
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.