Začal sportovní den 2009

13. 5. 2009 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Volejbal, sjezd Sázavy na kánoích, nebo noční orientační běh smíšených dvojic. To jsou jen některé ze sportů, které nabízí dnešní rektorský sportovní den. Zúčastnit se jej mohou všichni studenti i učitelé Univerzity Karlovy – škola jim dnes dala volno.

sport ilustrační

Zájemci si mohou dnes sjet nepoměrně klidnější Sázavu

Foto: Truello, wikicommons.com

„V minulých letech se rektorský spotovní den těšil vždy velké pozornosti studentů, aktivně se jich ho zúčastnilo vždy kolem 1600,“ napsala Jana Doležalová z Ústavu tělesné výchovy 1. lékařské fakulty, který akci pořádá.

Většina soutěží se uskuteční ve Sportovním centru UK v Hostivaři, atletika proběhne v prostorách Fakulty tělesné výchovy a sportu ve Vokovicích. Volejbal si pak mohou zájemci zahrát ve sportovním areálu Matfyzu na Albertově.Možnosti sportovního vyžití jsou připraveny také pro studenty se zdravotním postižením. V podolské loděnici Regata si mohou například užít kanoistiku na Vltavě, posilovnu nebo jachting.

Program + další info: http://rektorskyden.cuni.czNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.