Začíná sedmý ročník Vaší ligy. Přihlašování na tenis, squash, badminton a beach volejbal končí 6. října

4. 10. 2013 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Už sedmým rokem studenti hrají tenis, squash, badminton a beach volejbal organizovaný spolkem Vaše liga. Do právě zahájené podzimní sezóny se lze hlásit do neděle 6. října.

„Jsme amatérská liga a nabízíme dostatek herních úrovní na to, aby se do našich řad mohl připojit úplně každý, začátečník i pokročilý. Sezóna trvá čtyři měsíce a vy si vyberete, kde budete ligu hrát,“ říká Michaela Nováková z Vaší ligy, která působí v osmi českých městech.

Největší výhodou ligy je podle ní to, že každý měsíc potkáváte nové tváře a spolu s tím zažíváte jedinečné zápasy. „Hrát s kamarády je sice fajn, ale jenom obměna soupeřů zajistí napínavou hru a posune vás v technice hraní dál. Co pro to musíte udělat? Stačí se pouze přihlásit,“ láká Michaela.

Čtyři noví protihráči?

Liga hráčům každý měsíc dodá kontakty na čtyři protivníky a ti si s nimi domluví zápasy dle svých časových možností. Buď přes webové stránky ligy nebo nově i přes mobilní aplikaci.

vaseliga-tenis

„Domlouvání je zadarmo a je opravdu jenom na vás, jestli zápasy odehrajete ve všední dny, o víkendu, ráno, nebo večer. Vaší ligu můžete skloubit se studiem nebo s brigádou. Výsledky zápasů jednoduše zapíšete do tabulky a potom buď postupujete, nebo sestupujete,“ vysvětluje Michaela.

Každou sezónu pořádá liga turnaje ve všech sportech, kde si mohou účastníci ozkoušet, jaký pokrok udělali. Na poslední badmintonové klání dorazila i česká badmintonová jednička Petr Koukal, a tak hráči poměřili síly i přímo s ním. Na turnaj navíc může přijít každý – i ten, kdo není hráč Vaší ligy.

A komu nic neříkají míčové hry, badminton, squash, beach volejbal ani tenis, může zkusit běh. Každou poslední sobotu v měsíci organizuje liga běžecké závody na pět nebo deset kilometrů. Běží se na rovinatém terénu podél Vltavy v Braníku.

Více informací najdete na www.vaseliga.cz, jakékoliv dotazy zodpoví jakub.hojer@vaseliga.cz.Komentování tohoto článku momentálně není z technických důvodů možné.