Zapiknikujte si s peďákem

5. 6. 2017 Autor: Rubrika: Kultura žádné komentáře

Vzhledem k úspěchu loňského ročníku, i letos hodlá Peďák končit akademický rok v horku na trávě na pikniku. A nejen tak ledajakém – za společnosti dobrého jídla, pití a her. Na co se můžete těšit?

S heslem: I can eat, what’s your superpower? připravuje Pedagogická fakulta Letní piknik 2017. Studenti, akademici, studijní referentky i vrátné se mají podle pořadatelů rozloučit s rokem stylově a ve velkém.

Nejenom posezení dělá piknik, k dispozici bude spousta doprovodného programu.

Jídelníček bude složen z grilování a sladkých dortů a koláčů – pořadatelé slibují mít na paměti i vegetariánské návštěvníky. Z pití vám bude nabídnuto pivo, cider a nealkoholické limonády.

V chill out zóne se můžete těšit na sedací pytle s vodnicemi. K dispozici bude půjčovna dek a fatboyů. Zkrátka nepřijdou ani příznivci her a sportů, hrát se bude spikeball, slackline, pétanque a kroket. Aby byla studentská atmosféra dotažená k dokonalosti, zahrají účastníkům studentské kapely.

Piknik se koná 14. června od 14.00 do osmi večer v Sadech na Skalce na Praze 5.

Více o pikniku se dozvíte na Facebooku nebo na stránkách UK.



Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.