Zlatý voči 2009

2. 4. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

„Festival (nejen) studentů teorie audiovize“

Kdy: 28. dubna 2009, 17:45 – 23:00
Kde: Kino Ořechovka, Na Ořechovce 250/30

Audiovizuální festival ZLATÝ VOČI je každoročně pořádán studenty Katedry filmových studií na Univerzitě Karlově v Praze. Tento festival má dlouholetou a bohatou historii, na jejímž počátku stála roku 1988 dnes již legendární nezávislá skupina Bulšitfilm. V roce 1994 byl festival z iniciativy vysokoškolských studentů přesunut na univerzitní půdu, kde v různých podobách a intenzitě přetrval až do současnosti. ZLATÝ VOČI jsou určeny zejména současným či bývalým studentům filmově-teoretických a spřízněných oborů, kteří by chtěli očím i uším širší veřejnosti prezentovat svá praktická audiovizuální díla.

V současné době je pod názvem Zlatý voči 2009 připravován již 14. ročník tohoto festivalu a je samozřejmě otevřen všem přátelům a fanouškům audiovize. Podrobnější informace o akci naleznete na internetových stránkách www.zlatyvoci.cz.
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.