Zvolte nejlepší kolej a vyhrajte pro ni deset tisíc piv

17. 3. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Bydlíte na koleji? Jste spokojeni s kvalitou bydlení, vybavením a jinými službami? Jsou společné prostory příjemné, nebo se jim radši vyhýbáte? Až do 24. dubna můžete svou kolej ohodnotit v soutěži Kolej roku.

Studenti budou moci na www.kolejroku.cz hodnotit každou vysokoškolskou kolej, a to kladným nebo záporným bodem. Navíc budou moci ke každé koleji psát komentáře a vkládat fotky, aby je ostatním uživatelům přiblížili a usnadnili jim rozhodování. Každý hlasující bude mít k dispozici 5 kladných a 5 záporných hlasů. Studenti z vítězné koleje získají jako výhru 10 tisíc piv Gambrinus 11° XCLNT

Podle ankety na webu Studenta.cz si vysokoškolští studenti vybírají svou kolej nejčastěji podle její polohy (26 % respondentů) nebo vybavení (18 %). Většina studentů ale uvedla, že při volbě koleje neměla na výběr. Vysokoškolské koleje jsou pro mnoho studentů na několik let domovem, místem poznávání nových přátel a prostředím, kde tráví svůj volný čas. Právě proto se pořadatelé rozhodli k realizaci této soutěže, jejíž myšlenka vznikla v zahraničí.

Klíčová slova


Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.